O Nas

Biuro Rachunkowe "Abakus" w Żarach powstało w 2011 roku. Pomimo niedługiego okresu działalności pracująca w nim wyspecjalizowana kadra pracownicza, zapewnia fachową obsługę, dzięki  szerokim kompetencjom zawodowym, które są poparte wieloletnim doświadczeniem w sektorze finansów.

WALDEMAR   SAJNAJ       Ukończył studia ekonomiczne na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu w 1987 roku.Od września 1990 roku rozpoczął pracę jako Skarbnik w Urzędzie Miejskim w  Żarach, gdzie przepracował 21 lat zdobywając doświadczenie w różnych rozliczeniach podatkowych oraz finansowych. Ukończył studia podyplomowe w zakresie podatków w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu oraz w zakresie rachunkowości na Uniwersytecie Szczecińskim. Posiada Certyfikat Księgowy Wydany przez Ministra Finansów o numerze 57414/2012.

 

Biuro Rachunkowe Abakus Żary, abakus żary, biuro rachunkowe żary, zary, Waldemar Sajnaj, obsługa finansowa, finanse, prowadzenie firmy, Żary, prowadzenia Ksiąg Przychodów i Rozchodów, ewidencja i rozliczenia podatku VAT, kompleksowa obsługaBiuro Rachunkowe Abakus, Waldemar Sajnaj, obsługa finansowa, finanse, prowadzenie firmy, Żary, prowadzenia Ksiąg Przychodów i Rozchodów, ewidencja i rozliczenia podatku VAT, 
     
   
 
licznik odwiedzin - 31585337        BIURO RACHUNKOWE ABAKUS WALDEMAR SAJNAJ ŻARY UL.STEFCZYKA 5 | mapa strony | © 2015
Utworzono w systemie darmowe strony www EntroCMS